inclusief HR-beleid

Antwerpen management & organisatie diversiteit & inclusie open aanbod

Datum
vrijdagvoormiddag 5 mei 2023
Locatie
regio Antwerpen
nog te bepalen

Tijdens deze workshop leer je hoe je een inclusief personeelsbeleid vorm geeft.

Tijdens deze workshop leer je hoe je een inclusief personeelsbeleid vorm geeft. De workshops rond macht, racisme en safer spaces worden hierbij geïmplementeerd en je krijgt concrete tips aangereikt om een inclusieve werkvloer te creëren. 

Nyota Mweze is de founder van iDNA. Haar ervaring situeert zich vooral in hr en coaching, vnl. voor de profit sector. Ze geeft advies aan bedrijven rond een duurzamer en inclusief hr-beleid. Daarnaast is ze ook facilitator en doet ze 1-1 coaching gericht op persoonlijk leiderschap. In alles wat ze doet is de basiswaarde inclusie: elke stem laten horen in een omgeving waar elk stuk van je identiteit er mag zijn.

Praktisch

vrijdag 5 mei 2023, van 10u tot 13u 

Koffie, thee en lunch zijn voorzien.

prijs € 105

opleidingskrediet I sectorale opleidingspremies

Gebruik je jaarlijks opleidingskrediet van 600 euro als je tot één van deze groepen behoort:

  • werknemers van PC 304
  • flexwerkers die regelmatig in de sector podiumkunsten en muziek werken maar op het moment van de opleiding werkzoekend zijn
  • studenten, stagiairs en lerenden binnen een organisatie uit PC 304

heb je nog vragen? opleiding(a)podiumkunsten.be


Steenstraat 29 / bus 10
1000 Brussel

+32-(0)2-201 30 03
sociaalfonds(a)podiumkunsten.be

e-news vacatures, opleidingen of sectornieuws:

schrijf je in